OFFICINE MATTIO je stoprocentní italskou značkou, která plní i nejnáročnější cyklistické požadavky.

OFFICINE MATTIO pro každého milovníka adrenalinu a dobrodružství

Hravě si poradí s horami, kopci, ale i rovnými cestami. Každý terén je nám vlastní. Denně podnikáme nové výzvy, posouváme se k lepšímu a děláme pokroky.

OFFICINE MATTIO podléhá nekončící inovaci

Učíme se, vzděláváme se a zlepšujeme se, abychom poskytli ty nejlepší zážitky.

OFFICINE MATTIO je naše vášeň

Jsme skupina cyklistů, přátel, kteří se dělí o své poznatky z jízdy a cest. Využíváme inovativního rámu, díky kterému lze zažít bezkonkurenční pocit z jízdy.

Každý rám OFFICINE MATTIO má své poslání

Věříme v různorodost a snažíme se plnit přání všech cyklistických nadšenců. Každý má jiné cíle, očekávání a předpoklady, proto jsme sestavili speciální tým italských řemeslníků, kteří tvoří nejkvalitnější rámy, aby plnili požadavky každého cyklisty.

Rámy OFFICINE MATTIO jsou důkladně testovány a nabízeny pouze v případě, že plní požadavky kvality, snadné manipulace a trvanlivosti. 

DESIGN

Estetické a stylové rámy jsou pro nás prioritou. Spolupracujeme s mnoha italskými designéry, abychom dosáhli profesionálního výsledku.

Rámy jsou osazeny kvalitními a účinnými doplňky, mechanickými i elektrickými sadami řízení. Jedná se o japonské Shimano, italskou klasiku Campagnolo či americký Sram, který jako první přichází s bezdrátovou verzí Etap AXS. Přicházíme s originálními sety zapletených kol, jako je ENVE, FFWD, ZIPP, Mavic, DT SWISS.

Dalšími výraznými prvky jsou sedlovky, představce a řídítka, nejčastěji volená je značka DEDA ELEMENTI, konkrétně model SuperLeggera. Dodatečně volíme také osazení komponenty 3T, ZIPP a PRO.

Jelikož je nevhodně zvolené sedlo nejčastější příčinou bolestí zad, přicházíme s návrhem prvotního ozkoušení. Otestovat můžete například sedlo značky San Marco a seznámit se s jeho provedením.

Myslíme také na užitečné drobnosti jako je cyklopočítač a měřič výkonu, jež nabízíme od značek 4iii, quarq nebo instalovaného do pedálu od značky Garmin. Nabízíme také držáky a blatničky, a to především od výrobce Close the Gap.

ITALSKÝ PŮVOD

Italské prostředí je známé originálními a kvalitními návrháři nejen v oblasti cyklistiky. Tato země s citem pro design se věnuje automobilovému průmyslu, výrobě motocyklů a OFFICINE MATTIO hrdě pokračuje v tradici výroby jízdních kol.

NÁZOR ZÁKAZNÍKŮ

Zajímá nás zpětná vazba a rádi přizpůsobíme rámy Vašim novým a originálním požadavků.

RESPEKT

Používáme dostupné materiály, dbáme na bezpečnost a plně respektujeme životní prostředí a řemeslné schopnosti.

HISTORIE ZNAČKY

Říká se, že Italové jsou národem světců, básníků a námořníků. V Piemontu ale není moře a jsme od něj odděleni Alpami. Horami, které po dlouhá léta chránily civilizace před nepřáteli. Jen si představte, jak asi reagoval Hannibal, když se před ním vynořila hora Monviso!

Nejedná se sice o nejvyšší vrchol Alp, ale jde nepochybně o nejkrásnější místní horu. Vypadá jako dokonale proporčně vyvážená pyramida s několika výčnělky připomínající věže gotické katedrály.

Perfektní jako voda, pevná jako skála, lehká jako vítr

Giovanni, který je spoluzakladatelem OFFICINE MATTIO mě požádal, abych mu napsal blog. Snažil jsem se pochopit, co ho přimělo, abych se pustil do tohoto nového projektu. Přál si vytvořit produkt, který si přeje každý cyklistický nadšenec. Logo OM zobrazuje stylizovanou horu Monviso. Připomíná její podobu a zároveň upozorňuje na ambice značky.

OM upomíná na tradici země navzdory všudypřítomné globalizaci.